Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook mi alapján ajánl fel...

Facebook mi alapján ajánl fel ismerősöket a "kit ismerhetek" címszó alatt, ha nincs közös ismerősünk/iskolánk/munkahelyünk/stb?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy valaki mostanában sokat nézi az oldalamat, és ezért látom a felajánlott ismerősök között? Nincs semmi közös kapcsolódási pontunk (ismerős, iskola, stb.).
2013. márc. 12. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Az szerint hogy: Az ismerősöd ismerőse, tetszések szerint, azonos lakóhely vagy lakóhelyhez közel
2013. márc. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezeket én is tudom, de mint írtam a kérdésben is, nincs semmi ilyen vagy hasonló kapcsolódási pont, mégis egy ideje mindig ott szerepel az illető a kit ismerhetek lista első 3-4 helyén, és nem tudom hova tenni, a többi felajánlottról tudom kik és miért ajánlja fel a rendszer.
2013. márc. 13. 08:48
 3/8 Lajos54 ***** válasza:
Pedig általában ilyen alapon teszi ki véletlenszerűen. Nincs ugyan közös ismerősötök (ami egyébként egyre kisebb esély), de ismerősöd ismerősével viszont lehet ismeretsége. És a többi itt részben már felsorolt pont: hasonló érdeklődés, közeli vagy azonos lakóhely, iskola, munkahely, egyformán kedvelt oldalak, stb. Valami biztosan van, ami köthető mindkettőtökhöz, olyan esetleg, ami most talán eszedbe sem jut.
2013. márc. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
szerintem nem véletlen. azt a csajt, aki szerelmes a pasimba folyamatosan kidobja nekem... sőt, apám nőjét is mindig, pedig csak 2 közös ismerősünk van.. érdekes, őket rendszeresen dobja a rendszer azok helyett, akikkel van vagy 50-60 közös ismerősünk.
2013. jún. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
és a pasim volt nője amikor bulit tartott, másnap a barátnőit ajánlotta fel a facebook..előző voltam..
2013. jún. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Régi kérdés, de leírom, h nekem is egy exem (nagyon nagy szerelem volt) feleségét dobja ki úgy, h 0 a közös ismerősünk, még az exemmel se ismerősök ők. (Ez mondjuk fura.)
2015. febr. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki gyakran nézi a profilodat, azt kidobja ismerősnek akkor is, ha egyébként nulla kapcsolat. Ez a megoldás, h kiváncsi rád.
2015. febr. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ez a kérdés sosem érdekelt, de tegnap átvettem a rendelt mosógépemet a műszaki áruházban ahol ugye egyeztettük az adatokat és láttam hogy tetszek a pasinak.

Este ott virított legelsőként a feje a "kit ismerhetek" sávban, tehát tuti hogy rámkeresett ahogy eljöttem a boltból 🤨

márc. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!