Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik a legjobb mobilinternet...

Melyik a legjobb mobilinternet, korlátlan adatforgalommal? és kb mennyi az ára? és mit jelent az hogy normál felhasználás mellett?

Figyelt kérdés
2009. szept. 14. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Vodafone-nál korlátlan már nincs, van sokféle lehetőség, illetve van a feltöltőkártyás mobilinternet. www.vodafone.hu
2009. szept. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tudomásom szerint nincs olyan, ami korlátlan, vagy forgalomkorlátosak, vagy a letöltött adat után fizetsz (ha van is, annak irreálisan magas lehet az ára). Az ára amúgy attól függ, hogy mennyi adatot lehet letölteni, pl nekem egy 10gb-os t-online csomag (aranykártyával) havi 6000. A normál felhasználás gyakorlatban azt jelenti, hoyg nem lehet torrentezni, naphosszat youtubot nézni, vagy egyéb, nagy adatforgalommal járó tevékenységet végezni (a forgalomkorlát miatt, ez amúgy is kerülendő).
2009. szept. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy éves szerződésem van, 5G, 5500 ft havonta, szélessávon.
2009. szept. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi.mert nekem most pannon van de kijött egy 30000es számla.asszem 5gb ingyenes,de kicsit leültem ettöl az összegtöl.
2009. szept. 14. 21:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos sok lehetett a letöltés és nem nézted meg, túllépted-e a korlátot? Egyébként a Vodánál jelzi a modemen keresztül SMS-ben a cég, hogy lejárt az 5G. Filmletöltések okozhatták ezt.
2009. szept. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg, pontosan mi van a szerződésedben. A Vodánál áttesznek a drágább (10G)díjcsomagba, ha túlléped a korlátot. Valami ilyesmi történhetett veled is.
2009. szept. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaj hát vannak már olyan csomagok,hogy fix havidíjas.Akármennyit internetezhetsz a havi pl 6000 Ft az nem lesz több sehogy se,tehát nem küldenek még csekket.Ez úgy néz ki,hogy pl 6000 Ft ért kapsz egy hónapra 5 Gb-t,és ha ezt mondjuk 3 hét alatt elhasználtad,akkor a negyedik héten lekorlátoznak egy kisebb sebességre,de van továbbra is neted.Az már őket nem érdekli,hogy a lekorlátozott héten hány Gb-t használsz el,azt mondhatni,ingyen adják.Így egy hónapban akármennyit netezel, a 6000 Ft mindig csak 6000 lesz.
2009. szept. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!