Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet megcsinálni h a...

Hogy lehet megcsinálni h a Thunderbird ne törölje a Freemail-ről az üzeneteimet amikor megnézem ezzel a progival?

Figyelt kérdés

Most tettem fel és amikor kész lett minden akkor vettem észre h volt üzenet-nincs üzenet a freemailen...

Jah és valaki elmagyrázná szájbarágósan h kell beállítani a kimenő leveleket invitel szolgáltatóval? (és úgy h nem azt emailt használom amit az invitel adott meg) és le lehet rakni az óra mellé a Thunderbirdet úgy mint az msnt?


2009. szept. 14. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Eszközök - Postafoik beállitása. És ott lesz lent majd hogy " Üzenetek megtartása a kiszolgálon.." és bejelölheted (írhatod) hány napig legyen ott az üzid vagy te magad törlöd onnét..

Ugy mint az msn,ezt is le lehet rakni óra mellé,tölsd le hozzá a MinimizeToTray kiegészitőt.


[link]

Majd Eszközök - Kiegészitők és bedobod,telepited.Majd beálítod..

2009. szept. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

POP3 helyett máskor IMAP-ot használj a levelek letöltésére, úgy alapból is megmaradnak a kiszolgálón a leveleid.


Az invitelnél az SMTP kiszolgáló: mail.invitel.hu

Név és jelszó megegyezik a netedhez tartozóval.

2009. szept. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az első kommentálótól mindent megcsináltam és műxik is.

A másodiktól kommentáló által leírt beállítás nem akar működni, mindent úgy csináltam ahogy leírtad, (a port számom 25) és jelszót csak akkor kér amikor küldöm az üzit, de hiába írom be valami hibát ír ki.

itt vannak amiket látok:

[link]

[link]

2009. szept. 15. 12:42
 4/6 anonim ***** válasza:

A nevedet próbáld meg ###@invitel.hu formátumban! Lehet hogy kis és nagybetű is számít, bár nem hinném.


(Üdv. a 2. válaszoló)

2009. szept. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam az sem segít:S
2009. szept. 15. 19:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Ennyit tudunk segíteni ami itt is írva van:

[link]


SMTP mail.invitel.hu

SMTP hitelesítés kell

SSL nem

Fióknév formátum ###@invitel.hu


Ügyfélszolgálat, más nem marad.

2009. szept. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!