Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy seedeljem?

Hogy seedeljem?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy ha ncore-ról leszedek egy torrentet, és tegyük fel nincs szükségem belőle az összes fájlra (pl egy együttes discography esetén mindössze két albumot szeretnék letölteni az öt helyett) akkor hogy seedeljem további 48 óráig, ha nem sokkal később kiírja, hogy nem találja a visszatöltéshez szükséges fájlokat? Nagyon idegesítő, hogy hit'n'run-nak számolja.. Bár valószínűleg én vagyok a hülye

2013. márc. 14. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ki választottad a mappákat hogy melyeket töltsön le? Mert ha kiválasztod, (ha kilehet) akkor azt ugyan úgy kellene neki vissza töltenie, hitNrun nélkül. De ha letöltötted az egészet, és utána törölsz ki valamit a letöltött anyagból, azt már hibának érzékeli és nem tölti vissza.
2013. márc. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
net framework + mratio ,ha az ncore ennyire nem rugalmas
2013. márc. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pontosan úgy kell seedelni, mintha az egészet letöltötted volna, nincs különbség. Te változtattál meg valamit, töröltél, vagy átneveztél, áthelyeztél, azért nem találja.


/mratio, ne fárassz már, meg kell tanulni a torrent használatát és annyi/

2013. márc. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem csináltam vele semmit. A letöltés helye megegyezik azzal, ahová töltöttem. Ezért érdekes. Egyedül annyit csináltam, hogy importáltam egy zenelejátszó progiba, de attól még nem változott semmi.
2013. márc. 14. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!