Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vettem egy TP-LINK TL_WR740N...

Vettem egy TP-LINK TL_WR740N routert. Mindent a telepítési útmutató szerint csináltam. A kábelekkel minden oké, jó helyen vannak. De amikor konfigurálni akartam kiderült, hogy nem tudok a számítógépemen az internetre kapcsolódni. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2013. márc. 14. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy nem tudsz csatlakozni? Ugye nem a gépen lévő kapcsolódás ikont nyomkodod?
2013. márc. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

de

válaszodból ítélve nem azt kéne...

2013. márc. 14. 16:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem biza! Mostantól a router fog csatlakozni helyetted. Persze ezt neked be kell állítani. Gyanítom, hogy felhasználóneved-jelszavad van, szóval a router internetbeálló (WAN) felületén a PPPOE kapcsolatot állítsd be. A Status menüben tudod követni, hogy csatlakozott-e. Ha megvan a kapcsolat, akkor a gépen lévőre már nincs szükség, a gép automatikusan kapja majd a netet.
2013. márc. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!