Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van értelme ennek a körüzenetn...

Van értelme ennek a körüzenetnek a Facebookon?

Figyelt kérdés

Kedves ismerőseim! A FACEBOOK ismét megváltoztatta az adatvédelmi beállításokat. Az új "GRAPH APP" beállítás miatt EZENTÚL MINDENKI LÁTHATJA FOTÓIDAT, KEDVELÉSEIDET, ÉS MEGJEGYZÉSEIDET (MÁS ORSZÁGOKBAN IS). A következő két hétben posztolni fogom ezt a bejegyzést, és kérlek, ha megtetted, amit kérek, akkor írj nekem annyit, hogy KÉSZ! Akik nem tartják meg a tőlem származó információkat maguknak, azokat törölnöm kell majd az ismerőseim listájáról. ÉN CSAK VELED SZERETNÉK SZEMÉLYES KAPCSOLATOT TARTANI. NEM AKAROM, HOGY A CSALÁDOMRÓL KÉSZÜLT FOTÓKHOZ ÉS EGYÉB SZEMÉLYES INFORMÁCIÓKHOZ IDEGENEKNEK HOZZÁFÉRÉSÜK LEGYEN. EZ OLYANKOR TÖRTÉNIK, AMIKOR AZ ISMERŐSEINK A "LIKE" GOMBRA KATTINTANAK, VAGY KOMMENTJEIKKEL LÁTJÁK EL BEJEGYZÉSEINKET. ILYENKOR MÁR AUTOMATIKUSAN AZ Ő ISMERŐSEIK IS MIND LÁTJÁK A POSZTJAINKAT. SAJNOS A FACEBOOK ÚJ KONFIGURÁCIÓJA MIATT EZT A BEÁLLÍTÁST MI MAGUNK MÁR NEM TUDJUK MEGVÁLTOZTATNI. Tehát: Légy szíves tedd meg a következőt: Vidd a kurzort fentebb a nevemre (NE KATTINTS), megjelenik egy ablak, most vidd a kurzort az "Ismerősök" ikonra (szintén kattintás nélkül), majd le a "Beállítások"-ra, ERRE kattints rá. Ekkor megjelenik egy lista. TÁVOLÍTSD EL A KIS PIPÁT AZ "ÉLETESEMÉNYEK", "ÁLLAPOTFRISSÍTÉSEK" és "HOZZÁSZÓLÁSOK ÉS KEDVELÉSEK" szavak elől!!! Ha ezt megteszed, akkor az én posztjaim már nem lesznek nyilvánosak.

Ha készen vagy ezzel a pár kattintással, csak annyit írj nekem kérlek, hogy KÉSZ. Ha kijelölöd ezt a szöveget, bemásolod az üzenőfaladra, akkor én is elvégzem a privát beállítást veled kapcsolatban.


Jó pár ismerősöm megosztotta. De ez nem azt jelenti, hogy én sem fogom látni, ha kedvelnek valamit? És mi a helyzet a fényképekkel? Ott miért marad a pipa?


2013. márc. 14. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. márc. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nincs értelme, rossz hoax:

[link]


Szintén korábbi hasonló ilyen körlevél:

[link]


A szövegben leírtak és a műveletek amiket elvégzel nincsenek egymással kapcsolatban. Ez tényleg csak arra jó hogy mások tartalmát ne lásd.

2013. márc. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Még azt kihagytam hogy nem árt felhívni az ismerősök figyelmét arra hogy hülyeséget csinálnak, illetve hogy mit is jelent ha ők hamis körleveleket küldözgetnek.

Az ilyen oszd meg-jellegű dolgoknak sosincs értelmük.


Arra viszont jó, hogy le tudod szelektálni azokat akik megbuknak ezen a dolgon. Mert aki ilyet küldözget az vagy nem gondolkodik vagy bármi más hülyeségre is rákattint és azzal csak spammer lesz vagy vírust fog terjeszteni.

2013. márc. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az ilyen szarokból egy darabot pasztolj googleba és egyből kiderül mi a helyzet, gondolom ez sem véletlenül van az urbanlegendsen
2013. márc. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, ezek szerint jól gondoltam, csak tudnám, mi ért jó annak, aki megtervez, megszerkeszt, begépel egy ilyen hosszú félrevezető szöveget.
2013. márc. 14. 20:56
 6/6 anonim ***** válasza:
az egész fészbúknak nincs értelme, számunka, egyszerű embereknek...
2013. márc. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!