Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook regisztráció probléma?

Facebook regisztráció probléma?

Figyelt kérdés

Szeretnék új profilt csinálni magamnak, a régit folyamatosan feltörik (ez volt a 8. alkalom). Gondoltam, készítek egy újat, ahol csak a család és nagyon közeli barátok lesznek ismerőseim. Próbáltam regisztrálni, kitöltöttem a főoldalon az adatokat, majd rákattintottam a regisztráció gombra. Nem történt semmi, viszont megjelent a következő szöveg:


Biztonsági ellenőrzés

Írd be mindkét szót egy szóközzel elválasztva!

Nem tudod elolvasni a lenti szavakat? Próbáld más szavakkal vagy audio captcha.


Alatta van a mező, ahová be kellene írnom a betűket, viszont a kép nem jelenik meg, csak annyi van a helyére írva, hogy betöltés, már vagy negyed órája. Ha a "más szavakkal" vagy az "audio captcha" szavakra kattintok, szintén nem történik semmi. Mit tehetnék? Nem gondoljátok, hogy használjam a régit, a problémát akarom megoldani. Köszi!


2013. márc. 14. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen böngészőt használsz?Az IE csinál ilyeneket,meg a Firefox.
2013. márc. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ne javasoljátok akart lenni az a nem gondoljátok :D
2013. márc. 14. 20:59
 3/6 A kérdező kommentje:
Firefox. Van Chrome-om is, az jó?
2013. márc. 14. 20:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg Chrome-al is hogy ki írja-e a kép helyett hogy loading.Én is jártam már így.IE-vel meg Firefox-al.
2013. márc. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Chrome-on jó minden, köszi! :)
2013. márc. 14. 22:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincsmit :)
2013. márc. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!