Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most akkor mi a lényege ennek...

Most akkor mi a lényege ennek a Graph Search alkalmazásnak a Facebookon?! Valaki segítsen!

Figyelt kérdés
Egyre több ismerősömnél látom kiírva az így kezdődő állapotfrissítéseket: ,,Kedves ismerőseim! A Facebook ismét megváltoztatta az adatvédelmi beállításokat. Az új "GRAPH APP" beállítás miatt EZENTÚL MINDENKI LÁTHATJA FOTÓIDAT, KEDVELÉSEIDET, ÉS MEGJEGYZÉSEIDET (MÁS ORSZÁGOKBAN IS)." Aminek a végén az ismerősök kérik, hogy egyesével állítgassak át valamit, majd ha ez készen van, jelezzem kommentben. Mi ez az egész? Nekem elég zavaros. Valaki el tudná magyarázni? Amit nagyjából kivettem belőle, az az, hogy ismeretlen emberek simán meg tudják nézni, hogy kinek kedveltem a képét, stb. Ki lehet ezt védeni valahogy? Nem hiába kérdezem, az én profilom eléggé csekély, sőt, mondhatni semmi információt nem adtam meg számomra ismeretlen embereknek... mégis mit akar ezzel elérni a Facebook? Nem gondolják, hogy ez egy kicsit túlzás? Hiszen nem hiába rejtettem el azokat az adataimat ismeretlenek elől, amelyek személyes véleményem szerint maximum az ismerőseimre tartoznak...
2013. márc. 15. 12:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a lényege hogyha pl. a te ismerősöd le like-olja a képet akkor az (az ő adatvédelmi beállításai szerint) más is láthatja pl ha nyilvánosra van neki állítva akkor ha le like-olja a képed vagy ír hozzá kommentett akkor neki köszönhetően a világon bárki láthatja a képed vagy akár hozzá is szólhat bele értve az ő ismerőseit is akiket mondjuk te nem ismersz.
2013. márc. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az a lényege, hogy hoax: [link]
2013. márc. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!