Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem újjult meg nekem a...

Miért nem újjult meg nekem a facebook-om?

Figyelt kérdés
Otthoni gépet tesómmal közösen használjuk. Kedd este belépett facebookjára és láttam én is, hogy neki magújúlt külsőre, nekem még mindig nem,. pedig felíratkoztam valamilyen listára is. Ez miért van? Mi tegyek hogy nekem is újuljon?

2013. márc. 16. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
vársz türelmesen
2013. márc. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kösz, már azt csinálom, de elég gáz, hogy a körülöttem lévőkémind megújult csak az enyém nem!
2013. márc. 16. 15:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyém ugy megujult,hogy azóta nem tudok belépni.Erre csináltam egy uj fiókot.
2013. márc. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem meg az a gáz h neked ez ien nagy probléma :\ (nekem is még a régi van és addig leszek boldog még ígymarad)
2013. márc. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát képzeld, olyan nagy probléma. Ezt a kérdést azért írtam, hogy épp eszű emberek írjanak hozzá választ, ne nem azért, hogy ilyen gya-gyák kommenteljék mint te, drága utolsó kommentelő! :)
2013. márc. 18. 18:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, van bármi haszna az új dizájnnak a régivel szemben? Mind2vel tudsz képeket feltölteni, másokét megnézni, lájkolni, kommentelni, chatelni az ismerősökkel, (vagyis elektronikus szociális életet élni), és ha arra van igény akkor játszani is. Az nem haszon h tudj arcoskodni másoknál h "nekem új fb dizájnom van neked meg nem"
2013. márc. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!