Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mégis hogy képzeli a Telenor...

Mégis hogy képzeli a Telenor azt hogy 16 000 Ft-os számlát kiküld arra amit nem is csináltam? Van arra lehetőség hogy a hűség lejárata előtt felmondjam ezt a "szolgáltatást"?

Figyelt kérdés
Telenor Hiperfos 21 mobilnetem van ( 10 gigás csomag ). Csütörtökön jött a számla amin a megszokott 7000 Ft helyett 16 000 Ft-os összeg szerepel! A papír szerint én 9000 Ft-ot Roamingoltam Romániában holott utoljára 4 hónapja voltam kint Romániában és akkor sem vittem magammal az USB Sticket. Már próbáltam többször is hívni őket de általában 30 perc múlva meguntam az idióta várakoztató zenéjüket. Nem ez volt az első húzásuk nálam de most végleg betelt a pohár. Legszívesebben a szerződést és az összes eddig kapott számlát beraknám egy iratmegsemmisítőbe és az USB Sticket kihajítanám az ablakon és szétverném kalapáccsal. Mégis hogyan számlázhat ilyen felelőtlenül és hogyan sz@rhatja le ennyire az ügyfeleit egy ilyen "nagy" cég? Van arra lehetőség hogy ezek után kötbér nélkül felmondjam a "szolgáltatást" ( Bár mondjuk ez minden csak nem szolgáltatás ) ?

2013. márc. 16. 17:09
 1/6 miért.én? ***** válasza:
Szerintem mindeképp menj be hozzájuk és kérj az adatforgalmadról részletes kimutatást, mert lehet hogy csak admin. hibáról van szó.
2013. márc. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anti paladin ***** válasza:

Sajnos nincs lehetőség a kötbér elkerülésére.

Azt tanácsolom menj be személyesen valamelyik üzletükbe és verd egy kicsit az asztalt.

2013. márc. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hétfőn mindenképp elmegyek és számon kérem azt a 9000 Ft-ot csak az a baj hogy én csak munka után tudok elmenni ami 4 óra és akkor egy csomóan vannak az ügyfélszolgálaton mert mindenki akkor panaszkodik.
2013. márc. 16. 17:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem lehetséges, hogy túl közel voltál a határhoz, és automatikusan a román szolgáltatót választotta cucc, a nagyobb térerő miatt? Ha ez így vt, akkor ezt buktad!

Ezért kell kikapcsolni, ha lehetséges, az automatikus szolgáltatóválasztást, meg figyelni, hogy hová csatlakozik.

2013. márc. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Békéscsabán lakok szóval nem vagyok messze a Román határtól de eddig még sohasem állt át a román hálózatra mivel elég erős itt a Telenor hálózata és a románt meg már nem nagyon lehet fogni csak ha elindulok Gyula fele de arra is gyenge. Amúgy meg szoktak SMS-t küldeni hogy Üdvözlünk az XY Románia hálózatában ha átáll.
2013. márc. 16. 19:32
 6/6 Nadetényleg ***** válasza:
Hát, a stick asszem nem veszi az SMS-t. Nézd meg a beállításokat, hátha le lehet tiltani a roamingot. Okostelefonon be lehet, számítógépen nemtom.
2013. márc. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!