Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » YouTube feliratkozások?

Mbenyo97 kérdése:

YouTube feliratkozások?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet a YouTube féliratkozásomat növelni hogy sok feliratkozóm legyen?


De azért ha valaki meg teszi hogy fel iratkozik hozzám és meg néz pár videót?(nem muszáj)

http://www.youtube.com/channel/UCt98bjwFai6FlPG9VDolZ-A



2013. márc. 17. 16:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
olyan videókat kéne csinálnod, ami érdekli az embereket :)
2013. márc. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

mhhh.

igen ez eszembe jutott csak soha sem tudom hogy mit kéne!!

2013. márc. 17. 16:34
 3/14 anonim ***** válasza:
A törpéket és a szexet mindig el lehet adni. A törpeszexre ez hatványozottan igaz.
2013. márc. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

ahha

bocs de ezzel most mi is a célod mert nem nagyon értem ??

2013. márc. 17. 16:42
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem lesz soha nagy a nézettséged.

Miért hiszik azt az emberek, hogy hülyeségekről csinálnak szar videókat, amikkel már amúgy is tele a net, és lesz majd nézettségük?

2013. márc. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Csinálj mikrofonos játékbemutatókat. Ha jó minőségűeket csinálsz és normálisan,érthetően játéktesztet csinálsz minden új megjelenő játékról akkor lehet esélyed.
2013. márc. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

ahha

így már kezdem érteni.

Köszönöm az eddigi válaszokat.

De még írhatók dolgokat ötleteket.

2013. márc. 17. 21:00
 8/14 anonim ***** válasza:

Csinálj min. 8-9 csatornát, és keress nagy nézettségű, forgalmas videókat (célszerű: PSY - GANGNAM STYLE), és ezt írd ki: "subscribe to my channel and I will subscribe to yours"

rövid alak: SUB 4 SUB.


Ezután szépen mindegyik csatornáddal lájkold a kommentet (ha van top komment a videónál, és több lájk van rajta, mint ahány csatornád, akkor dislájkold! Netán a top comment lájkja számából kivonod a csatornáid számát, és mindegyik különbsége egyenlő vagy nagyobb, várj pár percet, majd írd ki)! Ha feliratkoznak rád, te is iratkozz fel rájuk, és másnap aljas módon iratkozz e! :)

2013. márc. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%
Az utolsó nagyon hülye...nem így kell nézettséget szerezni. Ezt csak a 12 éves nokedlik csinálják hogy iratkozz fel és én is feliratkozok. Én csak akkor iratkozok fel valakire ha tetszenek a videó amit csinál. Ha nagy nézettséget és pénzt akarsz akkor azért keményen meg kell dolgozni mint Herby vagy Tirexi
2013. márc. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

8-as vagyok.

Utolsó! Nem az volt a kérdés, hogy hogyan szerezzen nézettséget. Arra is meg van a tippem, de mégsem offolok...


Amúgy kedves kérdező, sajnos csak fizikai létszám eredménye a tippnek. Ha így akarsz feliratkozókat szerezni, és pl 1000 összejönne, attól még a 98%-a leszarja a videóid, és nem nézik meg őket. Nekik is szintén feliratkozók kellenek.


Aztán csak becsületesen!


Akinek nem inge, ne vegye magára!

2013. márc. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!