Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gyors az internet kapcsolatom...

Gyors az internet kapcsolatom (a letöltés 2 mega körül van) mégis lassan töltenek be chromeban az oldalak. Gyenge a gép kicsit. Mit kéne fejleszteni hogy ki tudja használni a gyors netsebességet és normálisan töltődjenek be az oldalak?

Figyelt kérdés
2013. márc. 17. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
ki kellene takaritani az op rendszert,bongeszot......pl ccleaner , kilonni a toolbarokat ha vannak..kikapcsolni mindent , ami fogyaszthatja az internetet bongeszes kozben
2013. márc. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

a cleanert rendszeresen futtatom

nincs semmilyen toolbar, van vagy 3 kiegészítő, aztán annyi

van, hogy mondjuk a gyk-t nyitnám meg, és hosszú másodpercekig, sőt van hgoy fél percig is töltöget.

Ezt nem értem igazából, hogy ha egy filmet le tud szedni 2 megával/mp akkor egy-egy kis oldal miért tart olyan sokáig neki

2013. márc. 17. 16:43
 3/5 anonim ***** válasza:
nalam is volt mar ilyen : torrent ment max-on, a bongeszo meg nem volt sehol...: ujraraktam a gepet ...neked is ezt ajanlanam, ha megteheted es a takaritas mar nem segit
2013. márc. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az már tervben van egy ideje, csak nem nagyon tudom rávenni magam a macera miatt
2013. márc. 17. 17:13
 5/5 Marta007 válasza:
Sokan eleg sok mindent tartanak a kepernyon, ez nagyon lelassitja a bongeszot. Probalj boritekolni es csak a minimum legyen a kepernyon. Leirom angolul is mert lehet, hogy nem helkyes amit irtam magyarul: clean out your desktop. Create forlders, move the apps into them and only keep the minimum number of apps on the desktop. This will help.
2016. ápr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!