Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » IP cimes megoldás?

IP cimes megoldás?

Figyelt kérdés
csatlakozok wifire , tölt , keresi a dolgokat , kidobja hogy ez az ip cim már használatban van , sárga felkiáltójel itt az óra mellett .... na mit kezdjek ezzel? netgear netgear wg111 v2

2013. márc. 18. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Indítsd újra a routert és megoldódik vagy állíts be egy fix IP címet. Frissítsd le a firmware-t a routeren.
2013. márc. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

na igen , ugye egyszerre használok egy routert ahol fix az ip cim és minden más automatikusan van beállitva (gondolom ez a dhcp).

és van ez a kis usbs adapterem amivel tudok fogni egy másik netet is ami valamivel gyorsabb mint az enyém

utorrentre használtam (beirtam az usbs ip cimét utorrentba) de aztán valami lett ezzel a szarral és most az én netem basználja

ott van lent kis sárga felkiáltojellel a jel , megvan az a másik hálozat is csak épp menni nem akar ...

2013. márc. 18. 19:23
 3/7 A kérdező kommentje:

újrainditottam a routert , semmi

kihuztam az usbs adaptert ,visszadugtam , semmi

szépen földhöz kell baszni aztán megjavul

2013. márc. 18. 19:27
 4/7 A kérdező kommentje:

földhözbaszva , visszacsatlakozva , működik

már csak olyat csinál hogy speedtestnél behal az egész aztán ledob :) meg minden egyes dolognál ami internetet használ :D

2013. márc. 18. 19:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Állíts be fix belső IP címet pl. 192.168.1.102
2013. márc. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a helyi hálozaton vagy a wifis kis szaron?
2013. márc. 19. 18:17
 7/7 anonim ***** válasza:
a gépen amivel a wifi routerhez csatlakozol. Frissíts firmware-t.
2013. márc. 21. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!