Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol tudom a profilképem nem...

Hol tudom a profilképem nem nyílánossá tenni fb-on?

Figyelt kérdés
Most megújulva teljesen elvagyok veszve. Megköszönném a segítséget.Mit jó még levédeni? :)
2013. márc. 18. 22:18
 1/6 Lajos54 ***** válasza:
46%

Belépsz a saját profilodba. Megnyitod a profilképedet, rákattintasz a "Szerkeszt" fülre. Megjelenik egy legördíthető menü, ami most valószínűleg "Nyilvános", ezt kinyitod, és kiválasztod, ki láthassa a képedet.

A végén "Szerkesztés befejezése"

Arra azért gondoljál, ha pl. engem valaki olyan jelöl, akinek nem látom a képét, hacsak nem vagyok 100%-ig biztos, nem igazolom vissza...

2013. márc. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod,de sikerült megtalálnom!:)

A profilképem látszik, meg ki lehet látni simán, csak nem lehet rákattintani,így ismeretlenek nem tudják nézegetni,de látják,hogy mégis mi van rajta.. gondolom érted.Persze érthető,amit írsz,de látszik a prof.képem mint mondtam,csak megnyitni nem lehet, nem mellesleg nem szoktam ismeretleneket bejelölni, ha ilyen fordulna elő írok neki üzenetet,de erről szó sincs!

2013. márc. 20. 14:02
 3/6 Lajos54 ***** válasza:

...hmmm elvileg nem szabadna, hogy ismeretlen lássa, ha azt állítod be, hogy csak ismerősök...

Egyéb beállítási lehetőségek az "Adatvédelmi beállítások"-nál. Itt is lehet egy csomó dolgot állítani, magában a profilképek mappában is.

Végső esetben állítsd be úgy, hogy ismeretlenek ne találhassanak rád.

Bár még mindig nem értem, hogy ha már fent vagy, miért titkos? :)

2013. márc. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A profilképemet megnyitva állítottam be,hogy az ismerősök láthassák azt.Azt nem akarom,hogy ismeretleneknek ne jelenjek meg.. ennek több oka van,mint pl. új kapcsolatokra nem tehetek szert,akiket valójában ismerek és ismerősök szeretnénk lenni,akkor nem találnak meg.. azért mert nem szeretném,ha ismeretlenek letöltsék a prof.képemet, vagy olyanok nézegessék,akikre nem tartozik,nem véletlenül nem ismerősöm :) további infó,és okok privátban,ha érdekel :)
2013. márc. 20. 17:18
 5/6 Lajos54 ***** válasza:
Nekem is vannak fent olyan képeim, amit csak ismerősök láthatnak. Sőt, olyan is, amit csak bizonyos csoport (mert másokra nem tartozik). De csak úgy tudtam megnézni, leellenőrizni, hogy valóban nem látható, hogy megkértem egy kollégát, akivel -valamiért- nem vagyunk a facén ismeretségben, és nála néztük meg. A saját profilomból, még ha úgy állítom is be, hogy "megtekintés ...-ként" látható volt, nála nem...
2013. márc. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen, úgyis megnéztem már, és úgy mutatja,ahogyan szerettem vna :)
2013. márc. 21. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!