Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a netemmel?

Mi lehet a netemmel?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy 20 megás netre vagyok előfizetve, rendesen meg is kaptam már jó ideje, de pár napja lassabb a netem. Feladatkezelőben annó láttam hogy a 100/10-et tudó hardvernél ha töltöttem is le normálisan jelezte az értéket, de pár napja megváltozhatott, nem állítottam semmit a gépen, főleg nem netes dolgot, de észrevettem hogy a feladatkezelőben a net ha letöltök 100%-os kihasználtságra ugrik. Illetve az everest a hálozatomra Kapcsolat sebessége 10 Mbps -t ír. Mintha valami lekorlátozná, csak nem tudom mi :S Windows 7-t használok, nemigen értek a géphez, de megköszönném ha tudnátok segíteni.

2013. márc. 21. 04:07
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem semmi baja a netednek,

de erről te magad is meggyőződhetsz,ha akarsz,

pl megméred,


[link]

2013. márc. 21. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hardver hiba a gépedben.

Elégtelen áram ellátás, vagy túlmelegedés.

2013. márc. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, sikerült megoldani a problémát, hogy egy ideig arámtalanítottam a modemet (1 hete történt áramszünet zavarhatott meg benne valamit)

A netem tényleg csak felét produkálta annak mint aminek kellet volna, meg is mértem múltkor ott ahol az első mondja de 8-9 megát írt csak, de most már megvan a többi is :) Ment a zöld kéz.

2013. márc. 21. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!