Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon a saját kezdőoldala...

Facebookon a saját kezdőoldalamról hogyan tudom véglegesen törölni mások posztolását? (részletezve lent)

Figyelt kérdés

Kemény 1 hete regisztráltam, és nagyjából minden érthető, ezt az egyet leszámítva. Hiába állítom be, hogy "mégsem követem" az illetőt, ugyanúgy megjelenik később ha megoszt vagy posztol valamit. Az ismerős oldalán az "ismerős" gombra ráhúzva az egeret kikapcsoltam a követését, de a kezdőoldalon még mindig ott vannak a posztjai.


Csak 1-2 ilyen ismerős van, akik viszont egész nap tolják a bejegyzéseket. Csak ezeket szeretném konstans megszüntetni. Valamit rosszul csináltam a beállításoknál, vagy kihagytam volna? Mindenkinek megy a zöld, aki tud segíteni. Köszönöm!



2013. márc. 21. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Ráviszed az egeret az ismeretségre, a lenyíló ablakban kiveszed a pipát a mutatás a hírekben elől. Ez bármikor vissza is állítható. Így az ismeretség is marad.
2013. márc. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Na akkor mégiscsak jól csinálom, de valamiért ez nem "mentődik" el.


Csináltam két képernyőképet is:

Kivettem a pipát:

[link]


Majd utána betöltöm ismét az ismerőst és a pipa nem tűnik el:

[link]


Akárkinél állíthatom, ugyanez a vége.

2013. márc. 21. 19:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez fölöttébb érdekes helyzet, erre nem tudom a választ sajnos. Esetleg próbáld meg a böngésző újraindítását, hátha utána működni fog. Nálam Chrome-on megy a Facebook és idáig semmi gond nem volt vele. /kopp-kopp :)/
2013. márc. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Egyelőre úgy tűnik, mintha most működne... Bár már nem is merek hozzányúlni. :)

Köszi!

2013. márc. 21. 22:07
 5/7 anonim válasza:

Nekem is visszaáll kipipáltra, pedig Chtomban és Mozillában és IE-ben próbáltam már vagy ezerszer.

Próbáltam a "Mutatás a hírekben" alatti beállításokban minden pipát kivenni, de úgy is visszaáll. Próbáltam a hírek oldalon, a személy oldalán, sőt az ismerőseim oldalon is. Sehol nem mentődik el SENKIRE! Minden ismerősöm minden baromságét látom! SEGÍTSEN aki tud, kérem, mert ez nagyon őrjítő! Nem lehet egyszerre mindenkit letiltani? Nincs olyan senkiről semmit nem akarok látni? Köszönöm!

2013. ápr. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Előző vagyok! Nem csak nekem, de a lányomnál sem működik a pipa eltüntetése, pedig ő néhány napja regizett én meg már sok éve. Régen működött, most meg senkire. Azt gondoltam, hogy valamit biztos elállítottam, de neki minden default.
2013. ápr. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Még mindig az előző vagyok. A jelentés /tiltás menüpont alatti Hide (legfelső) menüpontot is ha bejelölöm, akkor sem történik semmi. Majd amikor újra rámegyek ismét nincs bejelölve!

Kérem segítsetek! Látott már valaki ilyet?

2013. ápr. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!