Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vettem egy Tablet Pc-t és van...

Vettem egy Tablet Pc-t és van rajta wifi de nem érhető el sehol akkor most mit csináljak hogy tudhassak a wifin internetezni?

Figyelt kérdés
2013. márc. 22. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:

milyen Wi-Fi Internet előfizetésed van?

(melyik csomag)

2013. márc. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Drone007 ***** válasza:

Egy ilyen tablettel wifi hotspotokra tudsz csatlakozni. A nagyobb forgalmú városi helyeken (plázák, bevásárlóközpontok, kávéházak) szokott lenni ingyenes hotspot, ezekre könnyen (szinte automatikusan) felcsatlakozhatsz, de ezek nem túl nagy hatósugarúak. Vannak olyan hotspotok, amiket ugyan látsz, de nem tudsz csatlakozni, ezek valószínűleg magán wifi routerek, amik jelszóval védve vannak.

Ha van otthoni interneted vegyél egy wifi routert, és azon keresztül már csatlakozhatsz a saját internetedre. Ezt egyébként nem árt jelszóval védeni (WPA), mert mások így könnyen használhatják a te internetkapcsolatodat.

2013. márc. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
oké köszi :)énis gondolgodtam amúgy a wifi routeren.. :)
2013. márc. 22. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!