Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A t-home vagy t-mobile orosz...

A t-home vagy t-mobile orosz ip-t oszt ki nekem, nem értem miért. Modemes netem, van de nem az a telefonos cucc. Valaki segít?

Figyelt kérdés

2013. márc. 23. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:
miért baj ez?
2013. márc. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogyhogy orosz IP-t? Talán ahol nézed, nem ad pontos infót.
2013. márc. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Még az is lehet, hogy van egy frankó kis vírusod, ami beépített neked egy proxyt (így működnek az IP-rejtők is), és minden adatforgalmad ezen keresztül megy. Hogy ez miért baj? Mert minden adatodat le tudják így nyúlni. Jelszavak, banki adatok, stb...
2013. márc. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Teamspeaken írja,hogy orosz ipm van,meg játszanék egy játékkal is és orosz oldalra dob be meg ha steamröl töltöm le akkor is azt irja,hogy region locked és valami orosz szöveg.azt modnjátok,hogy csináljak víruskeresést?:OOO
2013. márc. 23. 10:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez mit mond?

[link]

2013. márc. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ISP:


Magyar Telekom plc.



Organization:


T-Online CATV Client pool



Connection:


Broadband



Services:


None Detected



City:


Budapest



Region:


Budapest



Country:


Hungary

2013. márc. 23. 11:06
 7/7 A kérdező kommentje:

de ezt nem értem,. egy war inc nevezetü játék szerint az ipm orosz,és a teamspeak is azt írja,hogy orosz vagyok...

Akkor most mi van?:O

2013. márc. 23. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!