Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube, google fiók összekapc...

Youtube, google fiók összekapcsolása, de hogyan?

Figyelt kérdés
Megnyitottam a youtubeot amin eddig állandóan be voltam jelentkezve, ma mikor megnyitottam nem voltam, de bejelentkezésnél csak google fiókkal lehet. bejelentkeztem azzal (létrehoztam egy újat). Hogyan tudok a régi youtubos felhasználónevemmel bejelentkezni, és hogy találom meg az eddigi feliratkozásaimat?? Mert így csak egy teljesen úr youtube fiókat kaptam :(

2013. márc. 23. 14:11
 1/2 Drone007 ***** válasza:

1. jelentkezz ki

2. bejelentkezés helyett kattints a "Nem tud hozzáférni fiókjához?" linkre

3. add meg a régi felhasználó nevedet az űrlapon


Elvileg kapsz majd egy emailt a hozzá tartozó email címre (ami nem feltétlenül gmail-es) amiben elmagyarázzák mit kell tenned. Biztosan lehetőséged lesz majd átrakni minden infót egy új gmail-es fiókra, vagy tovább használni ezt a fiókot. Ezt azért nem tudom biztosra, mert nekem a régi youtube-os fiókom is gmail-en volt, így gyak. nem kellett csinálnom semmit.

2013. márc. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, sikerült :)
2013. márc. 23. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!