Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCore-on mennyi ideig kell...

NCore-on mennyi ideig kell hagyni seedelni?

Figyelt kérdés
letöltöttem 1,86 Gb programot és írja hogy seedelés de ezt mégis meddig kell fent hagyni

2013. márc. 23. 15:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
Amikor regeltél, akkor elolvastad a szabályzatot, amiben ez benne van. Tedd meg ismét, hogy felfrissítsd az emlékeket! A szabályok nem ismerete nem mentesít a betartásuk alól!
2013. márc. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mérettől függetlenül 48 órát kell seedelni, attól függetlenül, hogy ment vissza valamennyi vagy sem. Ez lehet több részletben megszakításokkal is. Mindenesetre jobb hamarabb letudni. Ha viszont sikerült vissza seedelni legalább 80%-át, akkor már le is léphetsz... Jobb megoldás, ha a középen felül az "Aktivitás" -ra kattintsz, pontosan mutatja mivel tartozol még.
2013. márc. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Nem léphet le ha a 80%-át seedelte vissza... nemtudom hogy te tag vagy-e de én már 4 éve tag vagyok


- vagy hagyod 48 órát seedelni a torrent kliensedben

- vagy visszatöltöd 1 es arányig az adott torrentet.. azaz az egészet visszatöltöd

2013. márc. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
én most lettem tag és csak ezért kérdezem mert nem nagyonn szeretem ha itt foglalja a helyet
2013. márc. 26. 15:52
 5/11 anonim ***** válasza:
valamit valamiért...
2013. márc. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 KacsaTuning válasza:
0%
Ne seedeld vissza felesleges ne foglalja a helyet neked nyugodtan töltögess le onnan semmit nem kell visszatölteni legalább hamarabb ki...nak onnan ilyen hozzáállással
2014. szept. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
31%
Az is komoly, én már 2 éve tag vagyok és sose seedelek és nem b**tak még ki...
2016. márc. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Hihtetetlen, hogy hogy lehet ennyi paraszt ember. Miért nem lehet normális stílusban segítőkészen hozzá állni valakihez, aki kérdez? Tisztelet a kivételnek persze. Köszönöm a válaszokat, a tahókat leszámítva, nekem nagyon hasznos volt.
2020. jan. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Arthur2019 válasza:
100%

Az 1. válaszolóval ne foglalkozz, tipikus rosszindulatú büdös paraszt, aki nem azért jár fel az oldalra hogy segítsen, hanem hogy itt ossza az észt, mert azthiszi, ő szarta a spanyolviaszt.

A kérdésedre a válasz: 48 órán keresztül kell seedelni, megszakításokkal is lehet természetesen, és közbe nyomon tudod követni, hogy addig mennyit sikerült feltöltened/ visszatöltened.

ui: sose olvastam el a szabályzatot, hanem magamtól utána kérdeztem, szóval erről ennyit.

2021. febr. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
2 nap körülbelül
2023. máj. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!