Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A felvételinél tényleg megnézi...

A felvételinél tényleg megnézik az illető Facebook profilját?

Figyelt kérdés

Most vagyok 8.os és a tanárunk mondta hogy hallott már olyanról,hogy a felvételibizottság a szóbeli után megnézi az adatlapját a gyereknek...

Szerintem ez tök gáz... mert pl valaki kiírja hülyeségből hogy 6 csöcsöm van meg hasonlók akk mivan???

Szerintem nem ebből kénem megítélni az embert...



2013. márc. 23. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Es akinek nincs facebookja, azzal mit csinalnak? Szoba sem allnak vele? :D
2013. márc. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De, err rákérdeztem, azt mondta hogy szerinte "ezzel a hülyébbeket szedik ki"
2013. márc. 23. 21:11
 3/9 anonim ***** válasza:

Megölök egy embert, de csak hülyeségből, mert én nem vagyok gyilkos.


Te ki írsz egy értelmetlen mondatot, de csak hülyeségből, mert te nem vagy komolytalan?

2013. márc. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Lajos54 ***** válasza:
100%

Sajnos, bár ez nem igazán korrekt, nagyon sok esetben megnézik manapság már a Facebook profilokat (munka, stb.)

Ebből az a tanulság, hogy meg kell fontolni, ki mit tesz fel magáról, milyen véleményt fogalmaz meg erről-arról. Mindig azt kell nézni, bárki, vagy legalábbis sokan olvashatják adott esetben. Csak olyat ossz meg, amit bármikor, bármilyen körülmények között tudsz vállalni, és mindig gondolj arra: nem csak jópofa haverok olvassák. Soha ne ossz meg olyat, ami adott esetben kellemetlen helyzetbe hozhat. Nem csak jó emberek nézik...

2013. márc. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért?! Én meg megnéztem az egyik álláshelyen a munkáltatót, de hát azok úgyis mind...
2013. márc. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

3.

Igazad van. Miután hallottam ezt, pár napra rá,leszedegettem minden olyat ami sem nekem, se senkinek nem tetszett (régi komik, játékfelkérések etc..) Jártam már meg emiatt, mert volt valaki aki olyan képet rakott föl, ami enyhén szólva rám már ciki. Többször kerestem, és amikor végre megtaláltam megkértem hogy szedje le, de akárhányszor kérem , nem szedi le. Úgyhogy ink hagyom az ügyet, még kikerül az idővonalára, és mások meglátják :SSS


De ez csak az én nyavajám, nemtom mér' írtam most le...

2013. márc. 24. 07:31
 7/9 anonim válasza:
Nekem pont ilyen esetekre van két Facem. Az egyik a hivatalos, míg a másik az ilyen hülyéskedős ^^
2013. márc. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Így van, sőt jobb, ha a nevedet is átírod, és csinálsz egy másikat, amit csak ritkán használsz. Valóban, eddig elsősorban a munkahelyek nézegették a leendő vagy ottlévő alkalmazottaik profilját...de nyilván idő kérdése, és iskoláknál is divat lesz. szerintem elsősorban nem is a tartalmat kell nézniük, hiszen ahhoz elvileg semmi közük. inkább az időpontra fókszálhatnak, például ha tanítási időben óra közben írogatsz ki dolgokat, ahelyett, hogy odafigyelnél.
2013. márc. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ÓÓÓÓÓÓ a Krampuszba már énis 8os vok nekem eleégizzé a fcem rengeteg ismim van óóóafrancba óóhbaszus melyik suliba jársz?melyik városba?????????
2013. márc. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!