Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon véletlenül kitörölt...

Facebookon véletlenül kitöröltem az üzeneteimet egy valakivel, hogy hozhatom vissza?

Figyelt kérdés
Csak egy üzenetet akartam törölni,de rossz helyre kattintottam és elment az összes...tudom hogy azt írta hogy nem lehet visszavonni,de hátha lehet valahogy :((
2013. márc. 24. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy sem lehet. Ez nem olyan, mint a kitörölt e-mail, ami csak a "törölt" mappába kerül, a Facebook-on végleg elveszik.
2013. márc. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ááá :( azért köszi a választ...arra akartam rámenni hogy egyenként törölje,de elrontottam :(
2013. márc. 24. 10:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Küldesd el őket újra!
2013. márc. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
uhh..mind az ezer valahányat? :D ez a baj,hogy nagyon sok volt,egy régi baráttal és olyan jó volt néha visszaolvasgatni őket...de azért köszi neked is a választ :)
2013. márc. 24. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!