Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok like-olni...

Miért nem tudok like-olni oldalakat a facebook-on?

Figyelt kérdés

Nemrég egy vírus támadta meg az oldalamat, ami rengeteg oldalt like-olt, illetve követett. Szerencsére sikerült megszabadulnom a vírustól, de azóta nem tudok kedvelni egy oldalt sem.


Ezt írja ki: Your attempt to become a fan was not successful. Please try again.


Hiába próbálom újra akkor sem jó. Gondolom letiltották ezt a funkciót. A legfőbb kérdésem az lenne, hogy meddig lesz ez így, vagy egyáltalán megjavul e? Azt nem írja ki hogy meddig lett letiltva. Vagy még mindig vírusos?



2013. márc. 24. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos nincs letiltva mert tuti nincs olyan, hogy a fele közösségnek nincs letiltva a másik felének meg le van tiltva. Úgyhogy azt javaslom, hogy még egyszer nézd meg mert én meg voltam róla győződve, hogy én màr kitöröltem, de unalmamba ránéztem, oszt láttam, hogy televan a gépem vírussal.Most nálam átmenetileg még nincs írus de szerintem holnap már lesz. És én se tudok lájkolni.


Bocs ha nem érthető meg ha túl hosszú lett.

2013. márc. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Emberek ***** válasza:
azt nekem is megtámadta a gépem. leszedtem a toolbar-t, és utána dislike az összes oldalra. viszont az normális, hogy nem tudsz sem posztolni sem like-olni dolgokat asszem 2 napig
2013. márc. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Magától megjavult.
2013. dec. 8. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!