Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha torrenttel elkezdtem...

Ha torrenttel elkezdtem letölteni egy filmet, akkor töltés közben meg tudom még változtatni azt a helyet, ahová menteni szeretném?

Figyelt kérdés
Ugyanis véletlenül a C-re kezdtem el szedni (ahol többnyire programok vannak), de a nagy méret miatt (8GB) kevés hely marad és így nem enged töredezettség mentesíteni. Át tudnám helyezni a D-n lévő mappába úgy, hogy ne szakadjon meg a letöltés?
2008. jún. 10. 22:36
 1/6 anonim válasza:
68%
sztem ird meg elöször is h mien torrent klienst hasznalsz!!!
2008. jún. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
utorrent
2008. jún. 10. 23:20
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nemtom hogy közben át lehet-e, de én ezt szoktam használni:

-töröld a letöltést a kliensből

-fájlokat másold át oda ahova akarod

-töltsd le ujra a torrentet->most add meg azt a könyvtárat ahova másoltad a cuccokat

-pár percig scrapel majd folytatja onnan ahol abbahagytad.

2008. jún. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ!!!
2008. jún. 11. 09:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha manuálisan átrakod máshová a letöltött fájlt vagy mappát (közben persze leállítva a letöltést, vagy magát a uTorrent klienst), újraindítva piros/fehér X ikon fogja jelezni, hogy eltűnt az adat, a program nem látja. Ezután jobbklikk, Haladó: "Letöltés helyének megadása".
2008. jún. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2008. jún. 13. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!