Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet regisztrálni számítógépe...

Lehet regisztrálni számítógépen is Instagram-ra?

Figyelt kérdés

Szeretnék regisztrálni, de nem tudom hol és hogy kell. A telefonom nem jó hozzá... :| Ezért kéne gépen.

Valaki tud linket küldeni, illetve megmondani, mit kell tennem? Előre is köszönöm!



2013. márc. 24. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
nem lehet. nem is lenne értelme, ha nincs mivel feltölteni.
2013. márc. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem... :/ Azért köszönöm a válaszod.

Gondoltam lehet képeket feltölteni gépről is...

2013. márc. 25. 08:14
 3/5 anonim válasza:

Szia!

Persze, hogy lehet ! Bár mi lehetséges a 21.században már :)

Csak egy jó progi kell hozzá.. bluestack-nak hívják, azt letöltöd és tudsz regizni és képeket is feltölteni. vagy egy másik, amit speciel gépre találtak ki. de ezt csak akkor érdemes letöltened ha már regisztél, mert már csak képeket lehet rajta feltölteni pc-ről. instagrill a neve.

:)

2013. márc. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jajj, köszönöm szépen! :D
2013. márc. 27. 15:43
 5/5 evii*-* cica válasza:

ÉS mivan ha szar a gépen vagy is nem windows 7 2002 a gépem akkor mit csin? mert azt írja ki hogy nem kompatibilis a gépem valaki nem tud segítni nekem mert nagyon fonos lenne

Kösziiiii

2014. febr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!