Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon be lehet állítani,...

Hunbula kérdése:

Facebookon be lehet állítani, hogy ne lásson minden ismerősöm értesítéseket, ha lájkolok valamit?

Figyelt kérdés
Azt szeretném, ha nem kapna mindenki értesítéseket ha lájkolok egy képet vagy írok egy kommentet alá. Hogy ne jelenjen meg a postok között a feedben. Lehet ilyet egyáltalán?

2013. márc. 27. 15:08
 1/7 anonim válasza:
ezt én is beakarom állítani. várom a válaszokat én is !!
2013. márc. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, h lehetne.
2013. máj. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ismerősönként (egyesével) meg lehet oldani, de egy lépésben szerintem nem.
2013. máj. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nem, mégsem, másra gondoltam :)
2013. máj. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, minden ismerősöd maga szabályozza, hogy rólad mit akar látni. Ha valaki betesz például a sárga csillaggal jelölt Barátok listába és kéri, akkor még e-maileket is kap szinte minden mozdulatodról.
2013. máj. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mentek a zöldek.

(Egyébként nem enyhén félelmetes a Facebook :S )

2013. máj. 24. 08:13
 7/7 anonim válasza:
5/6: akkor gyakorlatilag valaki teljesen le tud ellenőrizni? Tehát, mindenről kap értesítést/e- mailt, hogy mit mikor lájkoltam, kinek postoltam stb.? :O
2013. júl. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!