Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Delta Search! Tudnátok segíten...

Delta Search! Tudnátok segíteni? Sehogy sem bírom kitöröli ezt a "programot" .

Figyelt kérdés
Olvastam a többi ezzel kapcsalatos kérdést és válaszokat is, a legtöbbet megpróbáltam, de vagy nem működött, vagy nem is tudtam elkezdeni, olyan bonyolultan írták le, ráadásul angolul...Légyszi, aki tudja, az szánjon meg és írja le részletesen, hogyan lehet megszabadulni tőle!!!

2013. márc. 28. 18:05
 1/2 anonim válasza:
Napok óta küzdünk vele mi is, jó lenne segítség.
2013. ápr. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szia! sikerült egy kis segítséggel... a vezérlőpult->programok telepítése és törlésénél mindenféle képpen töröld ki, ami deltával kezdődik, vagy egy kicsit is gyanús nevű, utána nyitsd meg a Chrome-ot (remélem neked is ez van) jobb felső sarokban van 3 párhuzamos kis vonal...arra katt rá, majd Beállítások..ha lejjebb tekersz találsz ilyeneket, hogy Kereső motorok kezelése ha jól emlékszem akkor ott ki tudod törölni, na meg a listából válaszd ki, hogy Google, vagy amelyiket használni akarod..Ha ezek után is benn van, akkor nézd meg ugyanúgy: 3 vonal->beállítások->bővítmények...valahol itt mindenképpen ki lehet törölni, mert nekem azóta nem jön elő.. a lényeg, hogy le lehet tiltani meg törölni is, ne csak egyszerűen állítsd át Google-ra.. remélem sikerül!
2013. ápr. 8. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!