Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Újratelepítettem a Windowst....

Újratelepítettem a Windowst. Felraktam a Chromeot, feltelepítettem a Javat, Flash Playert és a Facebookot megnyitva nem látom az üzeneteket, a chatet és a kereső sávba bármit beírva nem nyitja le a lehetőségeket. Mitől van ez?

Figyelt kérdés

2013. márc. 29. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért telepíted újra a rendszeredet, ha nem tudod utána beállítani? Gyanítom az autoruns-stringekeh hozzá sem nyúltál, sőt megkockáztatom azt sem tudod, mi a franc lehet az. Tedd fel a firefoxot is, azzal menni fog.
2013. márc. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
talán mert probléma volt vele ?! :) ezzel a géppel, hidd el nem olyan egyszerű mint gondolod. Firefox percenként lefagy, meg sem próbálom. nem tényleg nem tudom mi az, de azt igen, hogy eddig bármikor újraraktuk a gépem, ilyen gond nem volt..
2013. márc. 29. 13:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nem azt kérdőjeleztem meg, hogy awindows-od újra kellett rakni, avagy sem, hanem, hogy miért te csináltad.

Én sem akarok oroszlánt szelídíteni, mert nem értek hozzá és így járok, mint te, nem tudom mi történik.


A firefox midnig lefagy.

Ezzel kapcsolatban megint csak ugyan ez az észrevételem. Nekem minden gépen stabilan megy a firefox is, a chrome is, az IE is. Valószínűleg nem direkt téged pécézett ki magának, hogy megszívasson.


Ne értsd félre nem kötekedni akarok veled, de szerintem ha hozzáértő rakná újra még jó is lenne.

2013. márc. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hozzáértő rakta fel, csak az a gond, hogy látatlanban ő sem tudott tovább segíteni. Egyébként tényleg, sosem működött a Mozilla normálisan. De! amúgy sem szeretem. :D
2013. márc. 29. 13:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Amúgy szerintem takarítsd le a Java-t, pakold fel megint, a hivatalos oldalról frissen letöltve.Indítsd újra a gépet és próbáld megint.

Chrome-ból meg vedd ki addig az összes Plugint, hátha valamelyik fogja.

2013. márc. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2013. márc. 29. 13:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem hinném hogy ezt a te géped okozná. Mások is jelezték hogy nem látják sem az üzeneteket sem a képeket.. Nem nálad lehet a hiba hanem a facebooknál. Próbáld meg privát böngészőben.
2014. nov. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!