Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Starcraftozni akarok az öcsém...

Starcraftozni akarok az öcsém ellen, wifi adapter csatlakozik de mégsincs net hol lehet a hiba?

Figyelt kérdés

laikus felhasználó vagyok. Kifejteném a problémát:


Kifogástalan lenovo win 64 laptopomról [link] -vel megosztottam a szobámban a vodás mobilnetem. Teló veszi, tehát jó.Öcsém laptopjára, (win xp)felraktam az alábbi frissen vásárolt terméket.


[link]


Érzékeli a megosztott netet sikeresen csatlakozok is rá, de mégsem jó mert már böngészni se tudok.Nem tudom a win xp hálózati kapcsolatoknál mit tudnék tenni az ügy érdekében.Egyébként itt is mutatja vezeték nélküli kapcsolatnak kiváló jelerősség stb. Csatlakozás után ezt a hiba üzenetet kapom:


"Nincs Kapcsolat vagy korlátozott. Elképzelhetõ hogy AZ internet vagy egyet Hálózati erõforrások tartózkodás mellett érhetõk el. A problema azért merült Fel Mert tartózkodás mellett sikerült Hálózati címet kiosztani a számítógépnek."


Minden ötletet szívesen veszek felőlem trollok is jöhetnek hátha beletrafálnak



2013. márc. 29. 17:49
 1/1 A kérdező kommentje:

fent elírtam így pontos


"Nincs Kapcsolat vagy korlátozott. Elképzelhetõ hogy AZ internet vagy egyes Hálózati erõforrások nem érhetõk el. A problema azért merült Fel Mert nem sikerült Hálózati címet kiosztani a számítógépnek."

2013. márc. 29. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!