Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi baja lehet a Mozilla...

Mi baja lehet a Mozilla Firefox böngészőmnek?

Figyelt kérdés
A kezdőoldalt betölti,de ha egy másik oldalra navigálok,egyből lefagy,és csak feladatkezelővel tudom bezárni.Azért akarom ezt,használni,mert csak ez és a Chrome böngészőt támogatja egy játék(Warface).Chromet azért nem használok mert annak nagyobb problémája van.Mi lehet a probléma?

2013. márc. 30. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Valszeg megsérült, telepítsd újra.
2013. márc. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt hiszed nem próbáltam?
2013. márc. 30. 16:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Nézd öcsém, abból tudok kiindulni amit ide írtál. Írtad hogy próbáltad? Nem. Akkor meg ne fölényeskedj itt, mert én is tudok és pocsméregethetünk itt napestig.
2013. márc. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem fölényeskedésnek szántam...
2013. márc. 30. 16:54
 5/7 A kérdező kommentje:
Am meg vírusirtót is próbáltam,talált vírusokat,letörölte őket,de természetesen ez sem jött be...
2013. márc. 30. 16:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Töröld le (a beállításokkal, konfigurációs fájlokkal együtt), majd próbálj meg feltelepíteni egy régebbi verziót:

[link]

2013. márc. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A régebbi is ugyan úgy lefagy...
2013. márc. 30. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!