Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Normális dolog, ha valaki...

Normális dolog, ha valaki azért csúfol, hogy milyen böngészőt használok?

Figyelt kérdés

Komolyan ez van. Az iskolában informatikán a mellettem ülő lány látta ahogy megnyitom a Mozzila Firefox-ot, erre elkezdi nekem: Te még Mozzillát használsz??? Hogy lehetsz ennyire nyomorék! Ma már mindenki Google Chrome-t használ! Annyira idióta vagy!

Normális az ilyen?? Most nem mind1 neki, hogy milyen böngészőt használok? És már azt se mondhatjuk a lányra hogy olyan "kicsi" lenne, 15 éves...



2013. márc. 31. 10:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Fejben ez a csaj csak 10 éves. Tipikus HP. Nem kell vele foglalkozni. Én is Mozillát használok...
2013. márc. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Picsókám egy kicsit retardált. Van ilyen...
2013. márc. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Tényleg elképesztő ez a csaj, higgyetek nekem. Egyszer belekötött még a zoknimba is... A zoknimba!!! Merthogy "mostanság a bokazokni a menő". Hát sajnálom, én ki nem állhatom a bokazoknit, úgyhogy nem fogom csak azért lecserélni a ruhatáramat, hogy neki tetszen...
2013. márc. 31. 10:47
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Szólj neki vissza, hogy a csúfolás már oviban kiment a divatból.
2013. márc. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Küld el a fenébe, max picit belegázolsz a kicsi lelkébe, kiheveri és legalább csendbe marad a divat majma.

Amúgy akkor én meg "über idióta meg nyomorék vagyok", operát használok.

2013. márc. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
hú,ebből még nagy szerelem lesz,.....
2013. márc. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:

ez a csaj hülye, bocs ha megsértettem. akkor oké, ha internet explore-t használsz, és csúfolnak, mert az már tényleg szar. (de akkor se kell velük foglalkozni!!)

moxillát használsz chrome helyet?? nem nagy durranás!! nekem is moxillám volt, tegnap óta van chrome, de a mozzilla sokkal egyszerűbben kezelhető, és szerintem praktikusabb is. azóta megbántam hogy töröltem a mozillát. úgyhogy: AZ A CSAJ HÜLYE NE FOGLALKOZZ VELE!

2013. márc. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
100%
Sokkal jobb böngésző a Firefox mint a Chrome..
2013. ápr. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
Én Chrome-t használok, de szerintem is hülye a csaj, ne foglalkozz vele... :-)
2013. ápr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
96%
Nyisd meg neki az Explorer-t! :D
2013. ápr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!