Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem megy a letöltés...

Miért nem megy a letöltés megfelelő sebességgel?

Figyelt kérdés
30 Mbps sebességű internetre fizettem elő, bekötés után a szerelő ellenőrizte, neki jött is 30-al, de nekem csak 20-al. A jelet wifin keresztül veszem, a laptopom 3 éves MSI vr630x.

2013. márc. 31. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1. A WIFi jel mindig bizonytalanabb, mint egy kábeles.

2. Attól is függ, hogy mit és mivel és honnan töltesz...

2013. márc. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó, a wifi nem oylan stabil, de azért 10 mbps ne vesszen már el valahol az éterben. A szerelő megmérte az ő okostelefonjával, neki ment 30-al. Szóval szerintem az én gépemben van a hiba, de mi? A sebességet [link] ezzel mérem, de a torrent letöltés sem megy 20 mbps fölé.
2013. márc. 31. 18:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Na a torrent sebessége pont nem mérvadó - ezért írtam, hogy nem mindegy honnan töltesz - mert ott sok mindentől függ a sebességed... És a linken mennyi lett a sebesség?
2013. márc. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Jó, a wifi nem oylan stabil, de azért 10 mbps ne vesszen már el valahol az éterben"

Valószínűleg a szerelő okostelefonában N szabványú WiFi adapter van míg a te 3 éves laptopodban G szabványú WiFI adapter van amivel bizony el fog veszni 10 Mbit az éterben.

2013. márc. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szóval ennyit tud a gép és kész? Oké. Köszi a segítséget! A link is 20at mér. A torrent amit töltöttem átlagos sebessége 54 mbps direkt olyat szedtem. Az én sávszélességem korlátozta le.
2013. márc. 31. 20:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha vezetékkel használod a gépet vagy N-es USB WiFi adapterrel akkor menni fog a 30 Mbit.
2013. ápr. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!