Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha facebookon megosztok egy...

Ha facebookon megosztok egy oldalt, és ha rámegyek az adatlapomra és beállítom azt a megosztást úgy, hogy ne lássa senki csak én (tehát elrejtés az idovonalról), akkor az a megosztás továbbra is érvényes lesz?

Figyelt kérdés
Az egyik oldalon lehet versenyezni, de ahhoz meg kell osztani az oldalt, és én nemakarom, hogy lássák az ismeroseim.
2013. ápr. 1. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:

A csak én beállítás helyett ara menj, hogy egyéni. aztán megjelenik egy másik ablak és ott írbe az oldal nevét ahoz, hogy megosztás velük és van ott egy kisebb keret, arra katt és menj arra, hogy Kiemelt emberek vagy listák ...


Bocs ha nem érthető

2013. ápr. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
vagyis ha rámegyek azon a bizonyos oldalon, hogy megosztás és kijon az az ablak és beállitom, hogy CSAK ÉN lássam akk az úgy jó ?
2013. ápr. 1. 23:31
 3/3 A kérdező kommentje:
akkor is érvényes marad a megosztás??
2013. ápr. 2. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!