Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az interneten hogy lehett...

Gergőke03 kérdése:

Az interneten hogy lehett csinálni olyan oldalt, honlapot, weboldalt amire te csinálsz játékokat?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 2. 09:44
 1/10 anonim ***** válasza:
igen
2013. ápr. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ezt hogy érted????
2013. ápr. 2. 09:57
 3/10 anonim ***** válasza:
Te akarsz játékot csinálni, vagy honlapot, ahol hivatkozol játékokra?
2013. ápr. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Leprogramozod a weboldalt, majd leprogramozod a játékot falshben, majd beilleszted az oldalra és kész is.
2013. ápr. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én akkarok egy csinálni de bövebben eltudnád mondani ezt a flash-izét.kell valami program vagy ilyenek
2013. ápr. 2. 14:00
 6/10 anonim ***** válasza:

Ebből még mindig nem derül ki, hogy mit akarsz.

De ahhoz, hogy egyáltalán nekiállj, azért már többet kéne tudnod.

Szerintem vannak még problémáid a számítógép kezeléssel is

2013. ápr. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nos én szeretnék egy saját oldalt csinálni ahhol lehetnek játékok de én is akkarok rá játékot csinálni.hogy kezdjem el aztán ha kész hogy csináljak játékot?
2013. ápr. 3. 06:45
 8/10 Lajos54 ***** válasza:

Azért egy játék, akár valamilyen egyszerűbb is, nem olyan, mintha valamilyen segédprogrammal "összedobok" egy többé-kevésbé használható weblapot. Sok személyes csapatok hetekig-hónapokig készítik a normálisabb (legalábbis kivitelre) játékokat.

Bár valamikor réges-régen Commodore VIC20-ra én is készítettem "Tojásevő kígyó" játékot, az nagyjából egy nap alatt készen volt. Nem tudom, ma mit szólnának egy ilyenhez :)

2013. ápr. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na én meg pontosan ilyesmit akkarok csinálni nem nagy egy egyszerü kis játékot
2013. ápr. 3. 21:22
 10/10 Lajos54 ***** válasza:

Először a két dolgot (honlap és játék készítése) külön kellene választani. Eldöntöd, melyik legyen az első, aztán igyekszel minél többet megtanulni róla. Szerintem először kezdd a honlappal, azon belül is a html nyelv alapjainak megismerésével. A neten találhatsz sok olyan helyet, ahol elég jó "tananyagok" vannak. Aztán (jó néhány hónap múlva), ha már tisztában leszel az alapokkal, és még mindig érzel erőt, érdeklődést magadban, tovább léphetsz.

Szép és érdekes dolog (nem mondom, egy játék készítése is az lehet), de ne hidd azt, hogy egy-két esti kattogtatás után már megy minden, mint a karikacsapás.

Persze lehet honlapot "összekattintgatni" szinte pár perc alatt is valamelyik ingyenes helyen, de az általában olyan is. És arról még azt sem tudod, hogyan működik.

Ha már el tudsz majd készíteni egy aránylag egyszerű, de hibátlan, jól működő honlapot teljesen magad, akkor majd belekezdhetsz a játék készítés rejtelmeit megismerni.

2013. ápr. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!