Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom megszüntetni a...

Hogyan tudom megszüntetni a facebook fiókomat?

Figyelt kérdés
A regisztrációs e-mail címem azóta már megszűnt és anélkül nem hajlandó véglegesen törölni a fiókot. Ráadásul deaktiválva van, nem is használom, de még ha akarnám se tudnám, mivel nem volt megerősítve az e-mail címem így nem engedi használni.Valami tipp?
2013. ápr. 2. 11:40
 1/3 nagy.peter101 válasza:
2013. ápr. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
így sem tudom megszüntetni mivel nem engedi, csak azt írja ki hogy erősítsem meg az email címemet. Anélkül törölni sem lehet.de hogyan erősítsem meg ha már nem is létezik....
2013. ápr. 2. 13:37
 3/3 Lajos54 ***** válasza:
Tulajdonképpen ésszerű, hogy nem tudod így törölni. Ha lehetne az eredeti, regisztráló e-mail cím használata nélkül, sokan szórakoznának azzal, hogy mások fiókjait törölgetnék, csak úgy, brahiból...
2013. ápr. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!