Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Deviantarton hogy kell pontot...

Deviantarton hogy kell pontot gyűjteni?

Figyelt kérdés
Tudom lehet őet venni, de nekem az drága, meg már párszor küldtek is nekem...vannak olyan felhasználók akik sokaknak küldenek? kik ők? és milyen módok vannak még?
2013. ápr. 3. 02:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Csinálj point commissiont, és ha lesz olyan szerencséd, hogy megbíznak(engem nem szoktak! XD) akkor megkapod tőlük a megbeszélt árat. Vagy csinálj adoptable-kat, karakterdesign amiket eladsz másnak OC-nek vagy a történetébe, azokat is pontokért árulják.


Ott vannak még a versenyek is, sok van, és általában pontot lehet nyerni.

2013. ápr. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Néhány pontra pedig ott van a dAhub, ahol csak figyelni/lámát küldeni /képeiket a kedvencekbe berakni kell, és azért is lehet pontot kapni. [link]

Ezen kívül még van a kiriban, hogy ha valakinek elkaopd és lefotózod print screen-nel hogy pl. pont 50000 ember látta az oldalát, akkor azért is szoktak pontot adni. (igaz, ilyesmiket nagyon nehéz elkapni)


Az előző hozzászólónak igaza vaan, hogy az adoptable-k, commissionok is jók, főleg ha ilyen licitálós adoptable-t csinálsz, kicsit magasabb autobuy-jal, mert többen megveszik, (legalábbis ahogy én tapasztaltam) és az sem árt, ha több csoportban meg vannak osztva, vannak külön erre készült csoportok)

2013. máj. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!