Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Adsense-ben, ha elértem a 20....

5510 kérdése:

Adsense-ben, ha elértem a 20. 000Ft-ot (21. xxxft), nekem kell valamit jóváhagynom - kattintanom, hogy utalja a pénzt, vagy automatikusan jön a számlára?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 3. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
70 eurót kell elérni. Ha elsőnek kapod akkor jön postán keresztül egy boríték benne egy kódszám amit meg kell adnod az oldalon. Ha ezek után be van állítva hogy utalással kéred akkor utalják, ha csekken kéred akkor postán keresztül küldik.
2013. ápr. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

SZia, köszi a választ!

70 Euró megvan, (21.500)

És minden kód, minden be van írva ki van töltve!

Szóval akkor majd utalják..:)

Csak az a fura, hogy az áprilisi hónapban, elsején, másodikán meg ma nem jött be semmi....ezt furcsállom.

2013. ápr. 3. 13:17
 3/8 anonim ***** válasza:
21-ln utalnak mindig.
2013. ápr. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

És amikor összegyűlt az utalásra az összeg, akkor lenullázzák a következő hónap elejét? Vagy majd később adják hozzá? Mert nekem most így néz ki a január:

[link]

2013. ápr. 4. 19:13
 5/8 anonim ***** válasza:
igen le nullázák.
2013. ápr. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget!

De akkor az az napi nézettség, nem veszik el, ugye?

Szóval nyugodtan csinálhatok új videókat, a lesz bevétel, csak később adják hozzá??

2013. ápr. 8. 14:54
 7/8 anonim ***** válasza:
igen nyugodtan csinálhatsz.
2013. ápr. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!!
2013. ápr. 8. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!