Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Laptopomon miért nem működik...

Laptopomon miért nem működik a wifi?

Figyelt kérdés
fél éves laptop win8 van rajta, otthon routeren osztjuk szét a netet, és ma hirtelen nem működik rajta a net. A jelerőség maximális csatlakozva is vagyok a routerre semmi hibát nem ír ki, mégse működika böngésző(3at is kipróbáltam). Néztem eseménynaplókat,nem tudom h ide tartozik-e de vmi olyasmit írt ki h a hálókártya és a wifi neve és a bérlet lejárt, bár ez nem tudom h ez mit jelent.

2013. ápr. 3. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kapcsoltad ki hardveresen valamelyik gombbal v. gomb kombinációval? (Fn + F valami)
2013. ápr. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem
2013. ápr. 3. 11:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Másik, ugyan erre a hálózatra kapcsolódó gépen van internet? Próbáld meg resetelni a routert, lehet hogy annak van valami baja.
2013. ápr. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
router jó, mindenki másnap van nete
2013. ápr. 3. 17:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Más WiFi hálózatra kapcsolódik a gép?
2013. ápr. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
eddig nem sikerült
2013. ápr. 3. 22:54
 7/7 A kérdező kommentje:
lefutottam diagnosztikát és ezt írja ki problémának, valaki valami megoldást tud? [link]
2013. ápr. 5. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!