Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem megy az internet az...

Nem megy az internet az asztali gépemen, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy tegnapról mára virradóra nem működik az internet az asztali gépemen. Semmi nem változott, reggel mikor elindítottam, nem ment.

A helyzet a következő: a gép kap IP címet a wi-fis routertől, de nem tudom elérni a routert ha beírom a címet. Ha rákattintok a hálózati ikonra jobb oldalt lent (XP-m van) akkor már ezer kb forgalmat ír, de mást nem. A böngészők (Opera, Firefox, IE) nem hoz be semmilyen oldalt, viszont ha pingelem az oldal címét, válaszol.

Próbálkoztam a Malwarebytes Anti-malware-rel, hátha valami vírus vagy hasonló kártevő, de nem talál semmit, igaz vasárnapi a dátuma.

Ha kiveszem a routert a körből, és a modemből egyből rádugom a gépre a kábelt, akkor is hasonló a helyzet.

Ezzel szemben a laptopomon megy a net wifin keresztül.

Rendszervisszaállítást is nyomtam, egy héttel ezelőttit hoztam be, de nem segített.


2013. ápr. 3. 13:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!