Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valakinek van új design...

Valakinek van új design facebookon?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor hogyan kell visszaállítani?

2013. ápr. 4. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Egyik újítást sem lehet visszaállítani amit egy oldalon bevezetnek. Nekik érdekük hogy újat tudjanak mutatni, neked pedig lehetőséged hogy elfogadod vagy törlöd magad. Próbáld megszokni, nem minden rossz amit csinálnak csak az emberek lusták megnézni és kitapasztalni hogy mi lett más vagy esetleg még jobb is, inkább azon keseregnek hogy a kényelmes dolgokat el kell hagyniuk amíg megértik mi más.
2013. ápr. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de én ezt nem tudom kezelni. és amugy is két facebookom van az egyiken az új van a másikon meg nem. egyszer már visszaállítottam de most nem sikerül sehogy se.. VALAKI SEGÍTSEN!
2013. ápr. 4. 13:54
 3/8 anonim ***** válasza:

A profilok szakaszosan állnak át, nem egyszerre mind. A másik is új lesz, ahogy folyamatosan lesznek új és új kinézetek.


A "nem tudom használni" az csak egy kifogás, mert aki akarja az meg tudná nézni mi más, és az új helyzetet elkezdené használni majd pár nap alatt megszokná.


És ezt ne úgy vedd hogy én kötekedésből válaszolok, mert nincs arra megoldás hogy te egy újítást visszaállíts egy régire. A régi kinézetek az új bevezetésével megszűnnek, így nincs is mire visszaállni. Azok a programok amik azt állítják hogy visszaállítanak, sok esetben veszélyesek lehetnek. Azok amik az oldal kinézetét látszólag módosítják pedig a teljes elérést is lehetetlenné tehetik, vagy az oldal tördelését szedik darabokra és nem tudod normálisan használni.

2013. ápr. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de én nem akarom akkor se hogy új legyen értsétek már meg. és senkinek se olyan eddig akit kérdeztem csak nekem.
2013. ápr. 4. 14:06
 5/8 anonim ***** válasza:

Mint mondtam, nem egyszerre áll át mindenkinek. Van akinek egészen hamar, másnak csak hetek múlva.

A fejlesztések bevezetése pedig nem a felhasználókon múlik, az adatkezelést pedig elfogadtad. A tulaj szabadon módosíthat bármit, és megadja a lehetőséget hogy töröld magad ha nem értesz egyet. Aki tovább használja az oldalt az automatikusan elfogadja a változásokat is reklamáció nélkül (ez pedig már nem érdekli az üzemeltetőt, ha 1 milliárd tagból 1-2 millió kilép az meg sem látszik).


És ezzel minden ide tartozó információt megismertél, eddig többet vagy jobbat nem lehet mondani. Fejben tisztázd le hogy mit választasz, a lehetőségek be vannak határolva: ha tetszik akkor nincs miről beszélni, ha nem tetszik akkor nem panaszkodhatsz vagy pedig törölnöd kell magad.

2013. ápr. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet visszaállítani, ez már ilyen marad. Szakaszosan fognak átállni.
2013. ápr. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azzal ugye tisztában vagy, hogy ez nem személyes vélemény, hanem a közösségi oldalak álláspontjáról van szó? Őket nem érdekli hogy pár ezer embernek nem tetszik egy-egy módosítás, amikor a legtöbb esetben az oldal funkciói bővülnek vagy javulnak, és azt a többség pozitívan fogadja?


Az meg vicc, hogy te milyen választ vársz el. Itt az emberek a kérdésekre, és azokhoz kapcsolódó felvetésekre többségében objektív módon válaszolnak, és nem arra amit a kérdező hallani akar. Az, hogy neked a válaszok nem tetszenek már személyes probléma, ettől függetlenül azok valóságtartalma még hiteles lehet, és személy szerint én is mindig erre törekszem.


Ebből kiindulva pedig ha logikusan megnézed a helyzetet, mégis csak két lehetőség marad: vagy megszokod és elfogadod hogy folyamatos módosítások mindig is lesznek, vagy elhagyod az oldalt.

2013. ápr. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát kösz. Tehát akkor vagy megszokom vagy ba***am meg. Király.:)
2013. ápr. 4. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!