Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet-e kis befektetessel sok...

Lehet-e kis befektetessel sok penzt keresni az interneten? Ha valoban lehet, mely modszerrel?

Figyelt kérdés
Surun kapok leveleket melyek konnyu penzkeresesi lehetoseget ajallanak.Nem szoktam oket komolyan venni,de egy modszert azert kiprobaltam,az online kaszino rulettot,termeszetessen penz nelkul,es nyertem minden alkalommal.Ha penzben jatszanam,akkor is nyernek?Vagy csak atveres az egesz?

2013. ápr. 4. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyilván úgy működik ez, hogy bárki akinek van ezer forintja hetek alatt milliárdos lesz. Gondolkodhatnál mielőtt kérdezel. Szerinted ha ez így működne akkor az a pénz honnan jönne?
2013. ápr. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, valójában ezek a szerencsejáték cégek (legyen az online, v. offline) mind nonprofit alapúak, és teljes mértékig önzetlen ontják a nyereményeket boldog-boldogtalanra, mert ők már csak ilyenek! És emiatt van az is, hogy egy évben kifizetnek X nyereményt, az adózás utáni (jó esetben) tiszta nyereségük pedig 100X. OMG! De hát, nekik is meg kell élni valakikből...
2013. ápr. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!