Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnak a kínaiak...

Hogyan tudnak a kínaiak 250-300 ft ért, elküldeni egy napszemüveget, kábelt, stb. becsomagolva, házhoz kézbesítve? Hogyan marad rajta még hasznuk is?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 4. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Csing-csang-csunggal:D ócó kici kínai. Amúgy tömeggyártásból adódóan, és megrendeltetésileg. Ha 1 közeli helyre többet kell szállítani, az mindjárt olcsóbban jön ki. Olcsón tudnak gyártani és kézbesíteni. Főleg ha postával érkezik vagy hasonlóan.
2013. ápr. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Osynho ***** válasza:
0Ft-ért is küldenek 1-2 dolláros cuccokat (amik itthon ezrekbe kerülnének :D ).
2013. ápr. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A kínai "postán" filléreket kell csak fizetni? A Magyar posta pedig ingyen válogatja, Ferihegyről kiviszi Kiskunröcsögére, házhoz ? Nekem egy kiscsomag 1km-re is min. 200Ft... :-o ??
2013. ápr. 4. 17:08
 4/7 A kérdező kommentje:
Miket lehet 0 forintért rendelni ? *-* ;-)
2013. ápr. 4. 17:09
 5/7 Osynho ***** válasza:
100%

Nézz szét ebay-en. Rendeltem már telefon tokot, kijelző védő fóliát, tabletre fóliát, usb kábelt, hdmi kábel, külső hdd tokot. Mindezt 1-2 dollárért, 0Ft postaköltséggel. Sőt a tabomat is Kínából rendeltem.


Megvárják, míg az ilyen kis sz@rokból összegyűlik egy konténernyi cucc, aztán küldik egyben az egészet. Így ingyenesen küldhetik. Viszont 2-3 hét, mire megkapod.

2013. ápr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Komplikato ***** válasza:

Nem pont ide tartozik, de engem érdekelne pl. hogyan lesz a 99 centes USB HUB-ból 3500-5000 forintos mire hozzánk ér, mert a 99 cent már ottani kisker ár ...

Miért lesz nálunk 5x annyi egy tok vagy egy védő fólia?

Egy kábel? Stb.

2013. ápr. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valuta árfolyam, vám, kereskedői haszon, ÁFA
2013. ápr. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!