Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem jelentkezik ki az...

Miért nem jelentkezik ki az Android Facebook Messenger?

Figyelt kérdés

Letöltöttem ezt az appot feltelepítettem Galaxy Ace 2-re és ha kilépek (nyomogatom a vissza gombot főmenüig) akkor bejelentkezve maradok a progiba, és ismerőseimnek is így jelzi, illetve egy telefon ikont és mellete indexbe egy számot (gondolom hogy mióta vagyok fent)


Hogy kell azt megcsinálni hogy kijelentkezzen amikor már nem használom? Vagy legalább azt hogy ha kijelentkezek, ne kelljen beírni a jelszót?



2013. ápr. 5. 17:00
 1/5 Fekete Flóra válasza:
Nem lehet, hogy a Facebookkal van összefüggésben? Ha a telefonon be vagy jelentkezve Facebookra, akkor szerintem Messengerbe is. De ha onnan kijelentkezel, akkor nem lehet, hogy a Messengerből is kijelentkezik?
2013. ápr. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Facebookbol kijelentkezek.... akkor is kijelzi hogy be vagyok lépve :/ mindaddig mi ki nem lépek a progibol.... de nem akarok kilépni.... (csak a vissza gombot nyomom) úgy gyorsabb, meg nem kell beírni a jelszót állandóan. :( De kijelzi hogy fent vagyok és ez a baj :S
2013. ápr. 5. 18:08
 3/5 anonim válasza:
Mit ír ki,hogy online vagy?
2013. máj. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem... elmondtam hogy egy telefon ikont jelez és mellete indexbe 1 számot....
2013. máj. 21. 07:28
 5/5 anonim válasza:
Én úgy tudom,hogy mindenképpen ott marad a telefon ikon.
2013. jún. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!