Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon hogy lehet azt...

Facebookon hogy lehet azt megcsinálni, hogy elolvasom az üzenetet, amit írtak nekem, de nem mutatja, hogy elolvastam? Részletesebben lent!

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm,akinek írtam,és nem válaszolt vissza,és nincs odaírva,hogy látta ekkor,meg ekkor.De már volt azóta bejelentkezve,hisz megváltoztta a profilképét.Nem látom sosem bejelentkezve! Lehet,hogy letiltott? Én már nem tudom elképzelni!

2013. ápr. 6. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:

És ha csak simán nem olvasta el? Látta, hogy te írtál, de nem akarja elolvasni.


A csetet meg ki lehet kapcsolni (1-1 embernek is), így nem látod, mikor van online.

2013. ápr. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Igen,lehet igazad van,lehet el sem olvasta! Csak az a fura,hogy elvesztettem a fonalat ezzel a személlyel.Egyszer már ki is törölt az ismerősei közül.Mindegy,azért a választ köszönöm!
2013. ápr. 6. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!