Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube Segítség! Sürgős!...

Youtube Segítség! Sürgős! Hogy csináljam?

Figyelt kérdés

üdv.szoktam csinálni youtubera videót.mindig alá rakok zenét.egyszer már letöröltek mert olyanokat raktam alá,ami jogvédett. mostanság ez nem fordul elő.azt szeretném kérdezni,hogy honnan tudjam hogy ha a videóm alá rakok egy zenét,az harmadik féltől származó tartalom lesz-e vagy sem?

én eddig 3 fajtát láttam:ahol nincs oda írva ki az előadó,ahol oda van,és ahol az előadó és a iTunes megvásárlás is oda van téve.na most,melyiket használhatom fel,mikor nem fogja kiírni?kérlek hamar válaszoljatok,köszönöm.



2013. ápr. 6. 12:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Itt nézelődj zenékért,ezeket bármikor használhatod,bármilyen videóban... http://www.youtube.com/user/NoCopyrightSounds
2013. ápr. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!