Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki szakértő help, csatlako...

Valaki szakértő help, csatlakozva van, de nem megy. Mi a baj?

Figyelt kérdés
3 éve van net. Szomszéd lopja a wifit. (megtudta a jelszót) Nagyon lefoglalják ezért szerettem volna megváltoztatni. Felmentem az adott linken. 189.120 stb.. egyből nem volt net. Nevet átállítottam, jelszót is. Max elmenteni lehet. Meg találtam egy helyet, ahol be volt írva a csatlakozók neve. Kitöröltem a szomszédot. Elmentettem, kiléptem Egyáltalán nincs net. Wifin is írja, de nem tölt semmit..
2013. ápr. 6. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:

hát sikerült elállítanod a saját routeredet,

szerintem ,hívnod kéne egy hozzáértőt és ő beállítaná neked,

2013. ápr. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 P.O.C. ***** válasza:

Hát így elmondásodból leszűrve, totál sötét vagy a témához.

Reseteld ki a routered és kezd elölről a beállítást. (Inkább ne is te hanem egy megbízható, hozzáértő ismerős vagy családtag.)

2013. ápr. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megoldódott a probléma. Áramszünet miatt volt a dolog. És az e-mail helyén is valami más volt. :D
2013. ápr. 8. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!