Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 1 MB-os internettel feltudok...

Kamaszka kérdése:

1 MB-os internettel feltudok tölteni egy 4 GB-os és 4 és fél perces videót?

Figyelt kérdés
Próbálom feltenni most vettem fel FRAPS-el behúzöm hogy töltse fel de már fél órája 0%-ot ír...meg iylen 2000-3000 percet hátra. Miért? Nem lehet ez begyorsítani? (4 perces csak :(

2013. ápr. 7. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért nem konvertálod át? Akkor a mérete a töredékére csökkenne, nincs szükség a nyers videóra Youtube-on.


Ha a feltöltésed 1Mbps, akkor a 4GiB feltöltése a legjobb esetben is 9 órába telik.

2013. ápr. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Na, most egy megabájtot tudsz feltölteni másodpercenként (8Mb/s) vagy 1 megabites neted van ismeretlen feltöltéssel?

Előbbi esetben ha minden klappol 4000 másodperc lesz a mutatvány, ami kicsit több, mint egy óra, utóbbiban pedig gőzöm sincs.

G.

2013. ápr. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A ! perc tényleg nem sok, de a 4 Gb, az már igen.

Az 1 Mb os net , ehhez az adatmennyiséghez, szörnyen kevés. De ha türelmes vagy fog az menni.

Nem akartam leszólni a neted-et, de ez igy tényleg reális, mármint amit kiír.

2013. ápr. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
4 perc. bocsi.
2013. ápr. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A fraps elég komoly adatmennyiséget csinál, konvertáld át.


A másik kérdés, meg mennyi a feltöltési, mert ehhez kb. 60kb/sec lehet, amivel azért nem kevés lesz.

2013. ápr. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És hogyan konvertáljam át? Mivé? Mivel? A netem 1 Megás..szóval a leggyengébb... a letöltésem 120kb/sec (bár ez asszem nem számit) Szóval akkor hogyan csináljam?
2013. ápr. 7. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!