Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az ncore az legális oldal?

Az ncore az legális oldal?

Figyelt kérdés
vagy nem értem az egészet...mert letölteni elvileg illegális...akkor az ncore az miért nem az ? 15 ezer forintos játékok,filmek,zenék és programok vannak amiket csak ugy letölthetsz..de hogy van ez ? valaki tudja ?

2013. ápr. 7. 18:15
 1/7 anonim válasza:
100%
Az ncore nem tárol illegális adatot, csak te, és akiktől töltesz. Ez jogilag egy elég érdekes helyzet, megspékelve azzal, hogy bár játékot stb letölteni illegális, azonban a zenékkel és filmekkel más abban az esetben, ha Artisjus jogdíjat fizetett eszküzre mented. Persze ez most nem volt pontos se tudományos, de a lényeg kivehető :)
2013. ápr. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 miért.én? ***** válasza:

Itt van egy kis érdekesség a témával kapcsolatban:

[link]

2013. ápr. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de ennyi erővel akkor az ncore tettestárs :DD
2013. ápr. 7. 19:25
 4/7 anonim válasza:
100%
Jogilag nem az, mert nem oszt meg illegális tartalmat. Különben a fenti linkben írtak baromságok. Nem csak a feltöltés illegális, hanem a nem audiovizuális anyagok letöltése is (pl programok), és a többi is csak azért legális, mert kifizetted a jogdíjat a tárolóeszközöd után.
2013. ápr. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 miért.én? ***** válasza:
93%
Én ezt úgy értelmezem, hogy minden olyan "anyagot", amit szerzői jogdíj véd, és ezt az "anyagot" hivatalos formában nem vásárolod meg(tehát a jogdíjat sem fizeted ki), addig a tulajdonjog, a szerzői jog letéteményesét illeti meg. Tehát illegálisan került a birtokodba.
2013. ápr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ezen amugy lehetne vitázni,de nincs ki feljelentést tegyen,mert szerintem 10 emberből 9 torrentezik
2013. ápr. 10. 19:31
 7/7 anonim ***** válasza:
dehogynem, a "jogvédők" illetve az önmagukat hatóságnak kikiáltó "szoftverrendőrség" nevű gittegylet.
2013. szept. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!