Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tudok tenni hogy ne...

Mit tudok tenni hogy ne lassuljon be az internetem bittorrent használata mellett?

Figyelt kérdés

Utorrentet használok, és van fenn cfosspeed sebességoptimalizáló, de ha fut a torrent kliens, szinte használhatatlan a 15 megás netem. A böngészés mondhatni haldoklik. Ha nincs aktív torrent, minden csak áll, akkor is alíg megy.

Az lehet gond, hogy a cfosspeed buborékokat dobál, hogy a cfospeed adatcsomagok nem értek célba? Tűzfal, vagy router foghatja a cfosspeedemet? Ha igen, hogyan tudom korrigálni? Eset smart security, linksys router.


2009. szept. 22. 00:11
 1/2 anonim ***** válasza:
ha minden csak áll? akkor nincs letöltés,azt érted?attól még megy a seed azaz a feltöltés ami jobban lefogja a sávszélt mint a letöltés.két dolgot tehetsz 1 éjszaka töltöd le amit akarsz.2 bérelsz seedszervert.
2009. szept. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azzal, hogy fent van a cfosspeed még nem mész semmire. Nem ártana bekonfigurálni rendesen. A teljes FELtöltést az előfizetésed szerinti max. 90%-ára, az uTorrent progi feltöltését pedig a 90%-nak a 60%-ára állítsd be (kb az előfizetésed szerinti feltöltésed felére).

Továbbá az uTorrent max. kapcsolatainak a számát állítsd be 200-ra, vagy ha kicsi a memória a gépedben, akkor 100-ra.

2009. szept. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!