Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy facebookos kérd*sem...

Egy facebookos kérd*sem lenne, nosztalgiázni támadt kedvem. Nem gáz ugye?

Figyelt kérdés
Bejelölni olyan embereket akiket régről ismertem, pl gimi, de nem voltunk beszélő viszonyba, csak kb látásból ismertük egymást.
2013. ápr. 7. 23:34
 1/3 orbit-titkosnév válasza:
Miért lenne gáz?! Sztem egyáltalán nem az. Ha beakarod jelölni őket, jelöld, sztem ne itt kérdezgesd, h nem-e gáz, lehet pár barom azt mondaná h gáz akkor nem jelölöd be?!?! Ha azt mondják h ugorj le a 30.emeletről, leugrasz?!?! Sztem ne másokra halgassál.
2013. ápr. 8. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igazad van teljesen!

Csak unatkoztam :D

2013. ápr. 8. 08:37
 3/3 anonim ***** válasza:
írj neki azért egy üzenetet előtte, mert sok paraszt van, aki úgy gondolja, hogy inkább elutasít, aztán te leszel felfüggesztve. én is jártam már így párszor...volt sulimból bejelöltem 1-2 embert...nem voltak rám kíváncsiak..ez van, de inkább tudd meg, minthogy utánna várakozz pár ilyen ember miatt 7, 14 meg 30 napot.
2013. ápr. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!